TELESKOPICKÝ OBUŠEK

8 HODINOVÝ KURZ TELESKOPICKÝ UBUŠEK je určen pro všechny, kdo chtějí zlepšit své schopnosti a dovednosti v oblasti sebeobrany a naučit se používat teleskopický obušek jako účinný nástroj sebeobrany.

Naši kvalifikovaní instruktoři Vás provedou základními technikami používání teleskopického obušku, včetně jeho rychlého rozložení a složení, správného úchopu a základních úderů. Budete se učit, jak se bránit proti útokům, jak používat teleskopický obušek k ochraně sebe a svých blízkých a jak úspěšně zvládat různé situace, jako jsou napadení na ulici a mnoho dalšího.Kurz je určen pro všechny věkové kategorie a bez ohledu na úroveň fyzické kondice. Naši instruktoři Vám poskytnou individuální přístup a podporu při získávání dovedností v používání teleskopického obušku, a to včetně zvyšování Vaší sebedůvěry v sebeobraně. Budete se cítit sebejistě a připraveni v případě, že se ocitnete v nebezpečné situaci.

Přijďte se naučit, jak se úspěšně bránit v nebezpečných situacích a jak využít teleskopický obušek k ochraně sebe a svých blízkých. Naše kurzy jsou zaměřené na praktické využití a jsou postavené na individuálním přístupu ke každému účastníkovi.

  • Cena:3 000,00 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny
Množství:

KURZ VHODNÝ PRO: širokou veřejnost, ženy, pracovníky IZS, AČR, PČR, pracovníky ostrah a strážní služby

DÉLKA KURZU: 8 HODIN 

MÍSTO: Moravská Třebová, při zájmu většího počtu skupin lze místo upravit dle Vašich potřeb. Kurz probíhá v tělocvičně. 

NÁPLŇ KURZU: V kurzu se naučíte:

  • Druhy teleskopických obušků, jejich možnosti a styl nošení 
  • Základní deeskalace konfliktu pomocí TO
  • Základní údery a obranné techniky
  • Modelové situace

 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 30

OBLEČENÍ: Na kurz budete potřebovat oděv, vhodný ke cvičení v tělocvičně, horní i spodní dlouhou část oděvu, sportovní obuv. Možnost přinést vlastní teleskopický obušek. 

TERMÍNY: Celoročně