O nás, COMTAC

Od svého založení v roce 2011 se spolek COMTAC věnuje pořádání široké škály aktivit, které mají za cíl rozšířit povědomí o sebeobraně, první pomoci a bezpečném chování v krizových situacích. Jeho kurzy nejsou určeny pouze studentům škol všech stupňů, ale také zaměstnancům nemocnic, státní správy a samozřejmě i široké veřejnosti. COMTAC klade důraz na prevenci sociálně-patologických jevů mezi mládeží a nabízí také výuku branné výchovy.

Jednou z významných aktivit, které COMTAC zabezpečuje, je výcvik a výuka v rámci kroužku
4. ARMÁDNÍ KLUB. Tento klub nabízí mimoškolní aktivitu pro studenty Vojenské střední a Vyšší odborné školy MO v Moravské Třebové, kde se mladí lidé připravují na budoucí kariéru profesionálních vojáků. Zatímco formální vzdělávání ve škole pokrývá široké spektrum vojenské přípravy, COMTAC se zaměřuje hlouběji na přípravu těch, kteří mají zájem o službu v bojových jednotkách.Cílem těchto aktivit je nejen poskytnout mladým lidem potřebné dovednosti a znalosti pro jejich budoucí profesní život, ale také rozvinout v nich povědomí o důležitosti bezpečnosti, sebeobrany a pomoci druhým v nouzi. Spolek COMTAC tak otevírá dveře k zodpovědnému a bezpečnému životnímu stylu pro každého.

Jako bonus nabízíme merch s military tématikou a reklamní předměty, které jsou kvalitní a mají styl. To vše nejen pro nadšencemilitary stylu, ale i pro ty, kteří hledají něco speciálního a jedinečného. Rozhodli jsme se pravidelně přinášet na civilní trh několik exkluzivních designových motivů s omezeným množstvím kusů, a to právě proto, že vznikly ohlasy a poptávka po našich unikátních produktech, které jsme tvořili interně pro členy 4. armádního klubu. Letos jsme s úspěchem uvedli do prodeje kolekci z roku 2023. Během letošního roku plánujeme rozšířit nabídku o další působivé motivy pro rok 2024. V současné době intenzivně pracujeme na mikinách, vlajkách a kšiltovkách.I přesto, že věnujeme velký čas naší tvorbě kvůli důrazu na kvalitu a vizuální provedení, našim cílem není pouze prodávat cokoli, co někdo vytvoří. Naše výtvory musí mít duši. Zároveň se snažíme dávat prostor každému, kdo přijde s dobrým nápadem a jeho realizací. Pokud ti chybí finanční prostředky, ale rád by ses zviditelnil jako autor nějakého skvělého motivu a viděl ho na našich produktech, dej nám vědět a rádi to s Tebou probereme.

Cílem je tvořit kvalitní české vlastenecké motivy s osobním příběhem.